Click aici »

Cosmeticiana

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Servicii infrumusetare
Data introducerii
13-04-2014
Data actualizare
29-08-2014
Confidential
expirat

Descrierea postului

- efectueaza tratamente faciale clasice si cu aparatura, epilat, pensat, vopsit gene si sprancene
- efectueaza machiaj , montat gene false
- efectueaza masaj corporal si tratamente corporale cu aparatura (electrostimulare, ultrasunet, mezoterapie)
- utilizeaza casa de marcat
- efectueaza programari
- efectueaza curatenia la locul de munca

Cerinte

- diploma de calificare si cursuri de perfectionare in domeniu
- experienta de minim 2 ani in domeniu
- experienta in utilizarea aparaturii microdermabraziune, ultrasunet, mezoterapie, electrostimulare
- abilitati de relationare cu clientii si satisfacere a cerintelor acestora
- amabilitate, promptitudine, discretie in relatia cu clientii
- seriozitate si corectitudine in respectarea programului si a procedurilor de lucru si in gestionarea bunurilor salonului
- respectarea regulilor interne ale salonului
- CV cu foto

Oferta (bonusuri, beneficii)

- stabilitate
- mediu de lucru placut si relaxat
- salariu fix plus procent