Click aici »

Cosmeticiana / Trainer cosmetica

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Servicii infrumusetare, Elevi/Studenti, Educatie/Training
Data introducerii
30-07-2018
Data actualizare
17-06-2019
Confidential
Trimite CV

Descrierea postului

Candidatul ideal

Cautam un coleg/colega absolvent al unui curs de calificare in cosmetica.

Care va fi rolul tau in companie?

Responsabilitatile jobului

-efectuarea procedurilor de epilare
-efectuarea procedurilor de pensat/ stilizare sprancene
-realizarea tratamentelor faciale
-realizarea comenzilor de produse necesare
-participarea in organizarea evenimentelor interne si externe (workshopuri, seminarii, targuri, expozitii, etc.)
-participarea activa in organizarea si sustinerea cursurilor
-pregatirea salii de curs
-mentinerea agendei zilnice de lucru
-programarea clientilor
-inscrierea cursantilor
-redactare documente
-realizeaza prezentari digitale

Cerinte

- Limba engleza minim nivel conversatie
- Dorinta de a invata, a munci si a se dezvolta
- Persoana sociabila, proactiva, prezentabila
- Mod de lucru independent, abilitati organizatorice, implicare personala, gandire analitica
- Excelente abilitati de comunicare si relationare
- Atentie la detalii
- Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
- Cunostiinte de utilizare a echipamentelor de ultima generatie reprezinta un plus (microdermoabraziune, radiofrecventa, mezoterapie virtuala si cu ace, ultrasunete, etc.)

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ce iti oferim?

- Laptop performant
- Produse si Echipamente de ultima generatie
- Discounturi semnificative la produse
- Proceduri gratuite de infrumusetare
- Mediu de lucru placut
- Bonusuri de performanta
- Acces la traininguri de specialitate
- Curs Igiena
- Curs Formator
- Iti punem la dispozitie un plan de cariera
- Indrumare de specialitate
- Echipa tanara si inovativa.

Asteptam emailul tau la care sa atasezi o scrisoare de intentie in care sa ne povestesti putin despre tine si ce te-ar motiva la acest job.

Asteptam sa te cunoastem!

Trimite CV