Click aici »

Copywriter/Administrator site si Relatii Clienti

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Publicitate/PR, Media/Cultura/Publicatii, Marketing
Data introducerii
29-09-2017
Data actualizare
04-10-2017

Descrierea postului

Cautam colega pentru postul de copywriter/administrator site si relatii clienti!
Trimite-ne CV-ul daca:
- ai abilitati excelente de comunicare si scriere in limba romana
- ai studii efectuate de preferat in Jurnalism/Marketing/Comunicare/Filologie (constituie un avantaj);
- ai o pasiune pentru mediul online si social media (Google, Facebook, Instagram, retele de afiliere etc.)
- ai cunostinte de utilizare PC (Word, Excel) si stii sa lucrezi in Photoshop/Corel Draw (obligatoriu)
- atentie la detalii - detectezi usor greselile de scriere;
- esti o persoana orientata spre client, cu bune abilitati de comunicare si relationare (cu o voce placuta)

Cerinte

Responsabilitati:
- realizeaza continutul pentru oferte (text + imagini)
- administreaza ofertelor zilnice
- informeaza colaboratorii in legatura cu activarea/dezactivarea ofertelor
- administreaza conturile de Facebook ale companiei
- realizeaza bannere si materiale publicitare pentru mediul online
- desfasoara activitati de suport client pentru persoane fizice
- ajuta clientii in achizitionarea ofertelor
- furnizeaza informatii corecte si complete despre ofertele in derulare
- contribuie la cresterea bazei de clienti si a vanzarilor
Program de lucru 9:30- 17:30, 8 ore/zi de Luni-Vineri la sediul companiei in Sectorul 1, Bucuresti

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii
- contract de munca: salariu fix + bonusuri atractive
- training gratuit
- mediu de lucru placut