Click aici »

Coordonator transport-dispecer

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Pitesti Pitesti
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
30-12-2012
Data actualizare
30-12-2012

Descrierea postului

preia si urmareste executarea comenzilor de transport
organizeaza , coordoneaza si controleaza activitatea de logistica a transporturilor cu masinilie companiei
urmareste transporturile efectuate si se asigura ca se respecta termenele agreeate
asigura fluxul informational de la si la soferi
planifica si coordoneaza activitatea de stabilire a rutelor
intocmeste rapoarte si analize privind activitatea soferilor

Cerinte

studii superioare
cunostiinte ms office- internet
abilitatea de a lucra cu termene limita
fire analitica si abilitati de comunicare initiativa si orientare in rezolvarea problemelor
lucru in echipa
disponibilitate 24/24
parcurgerea unui curs intensiv de pregatire la sediul din italia de minim 30 zile ( remunerat-cazare asigurata )

Oferta (bonusuri, beneficii)

salariu motivant la nivel european dupa primele trei luni (500-600 eur minim net )
tel serviciu
cursuri de perfectionare in italia platite de angajator
posibilitatea de a lucra si in sediile di italia sau slovacia