Click aici »

Coordonator Showroom

Liceu, Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari, Serviciu clienti
Data introducerii
13-11-2015
Data actualizare
13-11-2015

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat femeilor
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Elegance Decor cauta o colega pentru pozitia de coordonator a showroom-lui din Bucuresti.

Cerinte

Persoana care va face parte din echipa noastra ar trebui sa fie:

- Sociabila, pentru ca in showroom vor fi multe persoane, cu firi diferite;
- Zambitoare si in general pozitiva;
- Organizata, atat de organizata incat sa smulga aplauze de admiratie;
- O vanzatoare puternica atat in showroom cat si la telefon, increzatoare in fiecare cuvant pe care il rosteste;
- O buna ascultatoare; fiecare casa are propria poveste, iar povestile merita savurate si intelese;
- Ambitioasa, in sensul atingerii obiectivelor si mai mult de atat;
- Prietena buna cu gramatica limbii romane;
- Vorbitoare si scriitoare in limba engleza, de dragul furnizorilor nostri din intreaga lume;
- Dispusa sa invete, ca sa crestem astfel impreuna;
- O persoana bine educata si corecta.

Daca tu vei fi noua noastra colega, trebuie sa stii ca vei avea urmatoarele atributiuni:

- Intampinarea clientilor;
- Gestionarea clientilor si a vanzarilor;
- Activitati clasice de secretariat (telefon, fax, e-mail, protocol);
- Ofertare produse comercializate;
- Evidenta lucrarilor si a comenzilor;
- Preluarea si centralizarea comenzilor interne/externe;
- Relatia cu furnizorii interni si externi in privinta disponibilitatii de stoc si a comenzilor.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu fix;
- Bonusuri de performanta pe baza unor KPI-uri;
- Laptop;
- Telefon mobil;
- Atmosfera de lucru placuta (colegii iti vor face un ceai fara sa astepte nimic in schimb);
- Sefi de treaba;
- Seriozitate (vei primi salariul si bonusurile fara intarziere).