Click aici »

Coordonator proiecte

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Marketing
Data introducerii
24-06-2010
Data actualizare
24-06-2010

Descrierea postului

- formarea si coordonarea echipei de colaboratori;
- bugetarea proiectelor, asigurarea si alocarea resurselor;
- monitorizarea atingerii rezultatelor si respectarea indicatorilor de timp;
- activitati de raportare.

Cerinte

- studii umaniste sau economice
- bune cunostinte de utilizare Excel
- experienta de munca anterioara pe aceasta pozitie
- spirit competitiv si rezistenta la stres
- abilitati temeinice, dovedite, de planificare si organizare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Avantajele pe care vi le ofera aceasta pozitie si angajarea in compania noastra sunt:

- training-uri de specialitate
- acces la know-how international ? metodologii si tehnologii specifice activitatii de culegere date
- sanse reale de promovare
- un mediu de lucru competitiv si dinamic.