Click aici »

Coordonator Programe

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Marketing, Publicitate/PR
Data introducerii
09-12-2010
Data actualizare
09-12-2010

Descrierea postului

Mentinerea relatiei cu reprezentantii institutiilor partenere din tara si strainatate;
Asistenta in organizare de evenimente educationale la nivel national si local;
Activitati de promovare a programelor.

Cerinte

Engleza la nivel avansat (scris si vorbit);
Abilitati excelente de comunicare;
Abilitati de lucru in echipa;
Capacitate de concentrare timp indelungat;
Abilitati bune de navigare pe internet/ research;
Capacitate de autoorganizare si automonitorizare;
Motivatie puternica pentru dezvoltarea personala si profesionala;
Permis de conducere.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oportunitati de a calatori in strainatate (vizitarea unor parteneri, reprezentarea institutiei in cadrul unor diverse conferinte internationale);
Salariu fix + posibilitatea de a obtine bonusuri bazate pe nivelul de performanta;
Mediu de lucru placut, echipa tanara si creativa;
Grad mare de autonomie in organizarea activitatii;
Posibilitati de dezvoltare personala.