Click aici »

Coordonator productie publicitara

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
19-07-2012
Data actualizare
19-07-2012
Confidential
expirat

Descrierea postului

- Preluarea si gestionarea comenzilor de productie de la departamentul client service
- Planificarea productiilor in functie de termenele limita solicitate de clienti
- Realizarea bugetelor interne si prezentarea acestora spre aprobare departamentului client service
- Colaborarea in permanenta cu celelalte departamente (trafic si DTP) implicate in procesul de productie
- Verificarea comenzilor din punct de vedere calitativ si cantitativ
- Mentinerea corespondentei cu departamentul client service ? prezentarea graficului de livrari a produselor solicitate de clienti
- Realizarea comenzilor de productie si transmiterea acestora furnizorilor
- Mentinerea relatiilor cu furnizorii existenti
- Urmarirea derularii in bune conditii a contractelor incheiate cu furnizorii

Cerinte

Cunostinte tehnice de productie
Usurinta in comunicare.
Abilitati de lucru in echipa.
Cunostinte grafica publicitara
Cunostinte Autocad, Corel.