Click aici »

Coordonator logistica

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica, Transport/Distributie
Data introducerii
16-09-2008
Data actualizare
07-11-2012

Descrierea postului

- Promovare si vanzare servicii in conformitate cu politicile companiei;
- Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti si furnizori;
- Urmarirea si gestionarea activitatilor zilnice de logistica;
- Urmarirea incasarilor si platilor;
- Realizarea obiectivelor lunare si anuale ale companiei.

Cerinte

- Cunostinte limba engleza;
- Alta limba straina si studii economice constituie avantaj;
- MS Office;
- Abilitati de comunicare, negociere si putere de convingere;
- Spirit organizatoric;
- Initiativa si capacitate de rezolvare a problemelor.