Click aici »

Coordonator echipa

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Galati Galati
Domeniile ofertei
Serviciu clienti, Asigurari
Data introducerii
28-05-2016
Data actualizare
29-07-2016

Descrierea postului

-implementarea strategiei de vanzari si marketing in activitatea consultantilor din echipa;
-conducerea si dezvoltarea activitatii consultantilor pentru realizarea obiectivelor;
-dezvoltarea echipei prin activitati de recrutare si selectie de consultanti;
-implicarea in dezvoltarea profesionala a consultantilor din echipa;
-identificarea si crearea de noi oportunitati de business.

Cerinte

-studii superioare,
-abilitati de comunicare si relationare,
-spirit antreprenorial,
-capacitate de organizare si planificare,
-persoana dinamica,
-rezistenta la stres,
-rezistenta la lucrul sub presiune,
-adaptabilitate si flexibilitate,
-cunostinte de operare MS Office

Oferta (bonusuri, beneficii)

1.Beneficii nonfinanciare: program de dezvoltare profesionala, licenta de management, permanent conectat la cele mai moderne practici de management, o cariera pe termen lung in management;
2.Beneficii financiare: sume garantate, bonusuri functie de performante, pachete de loializare, incentive-uri.