Click aici »

Controlor receptie marfa

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Altele
Data introducerii
10-10-2011
Data actualizare
10-10-2011

Descrierea postului

- Preia si verifica existenta documentelor care insotesc marfurile ;
- Verifica conformitatea produselor cu cerintele legale privind inscriptionarea si etichetarea acestora
- Coordoneaza si verifica traseul autoturismelor si gestioneaza cursele conform planificarii
- Colaboreaza cu serv administrativ in vederea reciclarii deseurilor si asigura curatenia in incinta locului de depozitare.

Cerinte

-studii medii
-orientare catre detalii,constiinciozitate, spirit organizatoric, cu simt practic.

Oferta (bonusuri, beneficii)

?contract de munca pe durata nedeterminata;
?mediul de lucru placut
?salariul negociat la interviu;
?tichete de masa.