Contracte de munca pe vase de croaziera pentru Hotel Manageri, Barmani, Ospatari, Receptioneri, Cameriste

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Tara
France, Germany, Swaziland
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Restaurant, Menaj/Babysitter
Data introducerii
28-11-2009
Data actualizare
17-04-2010

Descrierea postului

Intre 11.01.2010-14.01.2010 interviuri pentru angajari in cadrul companiei Gsell&Partner

Gsell&Partner Cruise Hotel Management are ca arie de acoperire raurile si fluviile europene. Gsell&Partner are momentan 13 vase care pot transporta intre 80 si 200 de pasageri si pot efectua intre 55 si 105 croaziere pe sezon. De obicei contractele sunt cu incepere din luna Martie pana la sfarsitul lunii Noiembrie. Echipajul de pe vase imparte o cabina cu unul sau doi membrii. Cazarea si masa sint asigurate gratuit iar salariile sunt semnificativ complectate de TIPS-ul care se imparte in mod egal intregului echipaj

INSCRIERI GRATUITE !

Cerinte

Timpul de munca Hotel/Restaurant
Aplicantii vor lucra sase zile pe saptamana, aproximativ 10-12 ore pe zi.
Avaible position and salary

Front
Hotel Manager Yearly contract 2.100 - 2.300 Euro
Purser Seasonal contract 1.200 - 1.400 Euro
Receptionist Seasonal contract 900 - 1.200 Euro
Night Auditor Seasonal contract 900 - 1.200 Euro

Kitchen
Executive Chef Yearly contract 2.100 - 2.300 Euro
Sous Chef Seasonal contract 1.500 - 1.700 Euro
Chef de Partie Seasonal contract 1.200 - 1.500 Euro
Junior Chef Seasonal contract 850 - 1.000 Euro
Utility Seasonal contract 700 - 850. Euro

Restaurant
Restaurant Manager Seasonal contract 1.200 - 1.400 Euro
Senior Waiter Seasonal contract 1.050 - 1.200 Euro
Barkeeper Seasonal contract 1.000 - 1.150 Euro
Waiter bar/rest. Seasonal contract 750 - 850 Euro

Housekeeping
Housekeeper Seasonal contract 1.100 - 1.200 Euro
Senior Cab. Stewardess Seasonal contract 950 - 1.100 Euro
Cabin/Laundry Seasonal contract 700 Euro

Hairdresser/Shop/HK Seasonal contract 850 - 950 Euro
Masseur/HK Seasonal contract 850 - 1.000 Euro

Oferta (bonusuri, beneficii)

Limba engleza sau germana fluent ( constituie avantaj cunoasterea limbi italiana, spaniola, franceza )
Experienta in domeniu min 2 ani
Aspectul fizic placut,eleganta, experienta si abilitatile de comunicare sunt factori care vor influienta obtinerea contractului.