Click aici »

Content Writer + Social Media Responsable

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Baia-Mare Baia-Mare
Secretariat/Administrativ, Media/Cultura/Publicatii, Marketing
Data introducerii
14-06-2018
Data actualizare
19-06-2018

Descrierea postului

Scrie text concret, concis si corect gramatical pentru o varietate de active digitale cum ar fi: pagini de prezentare, pagini de vanzari, anunturi grafice, fluxuri de inscriere, reclame Facebook si Google.
Creeaza, administreaza si publica in mod constant continut editorial si multimedia (inclusiv pe blog).
Gestioneaza conturile de Facebook/Instragam/Google +, etc.

Cerinte

Abilitati solide de redactare rapida si comunicare eficienta.
Profesionalism in toate aspectele sarcinilor zilnice.
Personalitate dinamica, creativa, organizata.
Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Program L-V 8-17 / S 8-12.
Oferim transport Baia Mare - Sediul firmei - Baia Mare GRATUIT.
Masa calda.
Telefon de servici.