Click aici »

Contabila

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Oradea Oradea
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate
Data introducerii
15-12-2012
Data actualizare
27-06-2013

Descrierea postului

-contabilitatea pana la bilant
-salari 112
- verificarea si indosariarea actelor
-Organizeaza si asigura efectuarea corecta si la timp a inregistrarilor in contabilitate, cronologic si sistematic, potrivit planurilor de conturi si normelor legale emise de institutiile de reglementare legala,
- mentinerea legaturii cu celalalte departamente pentru finalizarea comenzilor, intocnirea documente transport CMR, AVIZE

Cerinte

- are experienta in domeniul contabilitate min. 5 ani
- cunostinte bune de operare PC (Word, Excel, Internet,saga)

Oferta (bonusuri, beneficii)

se asigura Transport la Santion, Salar se negociaza la interviu