Click aici »

Contabila

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Resurse umane, Finante/Contabilitate
Data introducerii
01-02-2019
Data actualizare
01-02-2019

Descrierea postului

Cautam contabila!
- studii superioare in domeniu sau curs de contabilitate acreditat;
- experienta minim 1 an;
- cunostinte foarte bune Excel si Word.
- viteza si corectitudine introducere date;
- cunostinte in ce priveste relatiile de munca- Codul Muncii;
- punctualitate;
- integritate;
- persoana responsabila - mergem pe principiul: "A gresi e omeneste". Insa, o persoana responsabila fata de sarcinile postului isi va repara greseala, chiar daca inseamna sa ramai peste program o jumatate de ora.

Constituie avantaj:
- curs de Inspector Resurse Umane sau experienta in redactarea contractelor de munca, actelor aditionale, adeverintelor, etc.

Cerinte

- curs de Inspector Resurse Umane sau experienta in redactarea contractelor de munca, actelor aditionale,adeverintelor, etc

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pentru prima luna de munca, salariul tau brut va fi de 3100 lei.
Ce salariu net vei avea in prima luna?
Trimite-ne raspuns prin SMS la 0726 218 276 si te vom chema sa ne cunoastem.