Click aici »

Contabila primara

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate
Data introducerii
04-06-2019
Data actualizare
04-06-2019

Descrierea postului

- Intocmeste facturi de vanzare si avize conform comenzilor
- Verifica corectitudinea facturilor primite de la furnizori
- Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare
- Ofera informatii despre stocuri
- Transmite facturile si alte documente catre clienti

Cerinte

- cunostinte de contabilitate financiara si de gestiune, de preferat cunoasterea programului Saga Soft
- minim studii medii
- abilitati de folosire a calculatorului la nivel mediu
- experienta pe un post similar poate constitui un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

Trimite CV