Click aici »

Contabil

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
400 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate
Data introducerii
28-01-2014
Data actualizare
28-01-2014
Confidential
expirat

Descrierea postului

-Tinerea contabilitatii pentru activitatea clientilor
-introducerea de note contabile(facturi intrare/iesire,casa,extrase de cont,inchideri)
-pregatirea de rapoarte si situatii solicitate de clienti
-organizarea departamentelor economice ale clientilor
-intocmirea ordinelor de plata pentru obligatii bugetare
-intocmirea si depunerea declaratiilor de impozite si taxe
-interfata cu administratiile financiare pentru aspecte legate de vectorul fiscal
-inchiderea situatiilor anuale si a bilanturilor

Cerinte

-cunostinte bune de fiscalitate si contabilitate
-dorinta de extindere a cunostintelor profesionale
-capacitate de respectare a termenelor
-cunostinte rezonabile de operare si de utilizare a calculatorului
-abilitati de comunicare cu clientii si de lucru in echipa