Click aici »

Contabil

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate
Data introducerii
20-02-2013
Data actualizare
13-10-2017

Descrierea postului

Tipul postului- full time, durata nedeterminata
Asigura suportul necesar pentru activitatile administrative si contabile :
-urmarire solduri banci, clienti, furnizori, mijloace fixe
-emitere dispozitii de plata, de incasare, plati bancare online/offline
-evidenta deconturilor
-registru de casa
-balanta
-sortare si arhivare documente
Asigura actualizarea bazei de date
Respecta regula de discretie cu privire la anumite informatii confidentiale

Cerinte

Absolvent Facultate contabilitate/finante banci
Experienta minim 3 ani intr-o pozitie similara
Persoana onesta, responsabila, adaptabila, cu bune abilitati de relationare
Capacitate foarte buna de organizare si de respectare a termenelor limita
Persoana dinamica, activa, rezistenta la stres
Cunostinte operare calculator ((windows, office, linux )