Click aici »

Contabil

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
500 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate
Data introducerii
21-01-2012
Data actualizare
27-04-2012

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Altele
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

contabilitate primara

Cerinte

ocupantul acestui post trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- Experienta anterioara intr-un post similar min. 3 ani,
- Studii superioare in domeniul economic;
- Abilitati deosebit de bune in utilizare PC;
- Gandire analitica, atentie sporita, meticulozitate;
- Capacitati foarte bune de organizare si comunicare;
- Persoana de incredere, serioasa, responsabila;
- Domiciliul preferabil Bucuresti sau Ilfov, postul fiind in Voluntari.