Click aici »

Contabil

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate
Data introducerii
23-07-2011
Data actualizare
23-03-2017

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Finante/Contabilitate
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Societate de contabilitate din Bucuresti, angajeaza contabila cu experienta.
Superioare finalizate, experienta profesionala minim trei ani, cunostinte financiar contabile.
Dorim in echipa noastra o persoana activa, pozitiva si gata oricand sa ia decizii.

Cerinte

Experienta minim 3 ani-cunostinte, aptitudini utilizare program contabilitate Ciel, Saga
Cunostinte PC, Excell, Word
Persoana analitica si ordonata - foarte important - atenta la detalii, cu dorinta de a invata
Capacitatea de organizare a propriei munci, punctualitate, rigurozitate

Responsabilitati: gestionarea, sub indrumarea zilnica a sefilor de departament, a unui pachet de firme, mentinerea relatiei cu clientul, raspunderea la solicitari, solicitarea de informatii suplimentare legate de activitatea contabila a acestuia
Va mentine relatia cu institurii ale statului, abilitati comunicare
Capacitate de a lucra cu termene limita.