Click aici »

Contabil

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate
Data introducerii
30-01-2018
Data actualizare
30-01-2018

Descrierea postului

S.C. DOUBLE T TURISM TRANSPORT SRL angajeaza persoana foarte organizata, cu un spirit de observatie dezvoltat si orientare catre detalii, avind calificare de contabil si/sau economist, cu abilitati de planificare si organizare a activitatilor desfasurate.

Cerinte

1. cunostinte operare PC (Excel, word, internet);
2. experienta in contabilitatea financiara si de gestiune de min. 3 ani;
3. cunostinte in domeniul legislatiei financiar-contabile si de gestiune;
4. persoana cu initiativa, capabila sa lucreze atat independent cat si in echipa;
5. persoana ordonata, atenta la detalii, cu abilitati excelente de comunicare;
6. verificarea acuratetii documentelor financiar-contabile de gestiune intrate in societate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

1. contract de munca pe perioada nedeterminata;
2. program de lucru de 8 ore, de luni pina vineri;
3. salarizare discutabil dupa interviu.

Trimite CV