Click aici »

Contabil

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate
Data introducerii
25-07-2017
Data actualizare
25-07-2017

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Descrierea postului:
- Realizarea diferitelor rapoarte financiar-contabile;
- Evidenta si inregistrarea contabila a documentelor aferente achizitiilor de bunuri si servicii de la furnizori;
- Evidenta extraselor bancare;
- Evidenta si inregistrarea contabila a registrului de casa si a deconturilor;
- Intocmirea diferitelor rapoarte si situatii solicitate de managementul societatii;
- Tine evidenta mijloacelor fixe (amortizare, transferuri, iesiri), precum si a obiectelor de inventar.

Cerinte

Care sunt calitatile viitoarei noastre colege...
- cu sau fara facultate dar cu o experienta minima de 1 an
- cunostinte contabilitate primara/financiara .... ideal si de productie
- disciplinata, responsabila, stabila si cu spirit de echipa
- atenta la detalii, organizata si meticuloasa
- reprezinta un atu cunoastearea programului SoftPro
- cu abilitati de comunicare si organizare

Oferta (bonusuri, beneficii)

- mediu de lucru placut
- bonuri de masa