Click aici »

Contabil senior

Nivel cariera
Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Management/Consultanta
Data introducerii
17-01-2008
Data actualizare
17-01-2008
Confidential
expirat

Descrierea postului

efectuarea de operatiuni bancare de incasari si plati in lei si valuta. verificarea eventualelor erori in balanta si corectarea acestora. verificarea deconturilor de cheltuieli, a documentelor justificative atasate acestora, contarea si inregistrarea lor. intocmirea si depunerea declaratiilor (lunare, trimestriale, semestriale, anuale). mentinerea relatiilor cu banca, etc.

Cerinte

Absolventi de studii superioare economice, limba engleza-foarte bine( avantaj), germana- bine.Cunostinte program contabilitate SAP - avantaj. Minim 3 ani experienta intr-o pozitie similara ( preferabil experienta de munca in comert )

Oferta (bonusuri, beneficii)

salariul minim 2100 RON, ptr. primele 3 luni, dupa care in functie de calitatea activitatii prestate se renegociaza salariul . anual se renegociaza salariul in functie de inflatie,prime de Craciun si Pasti, se acorda bonusuri in functie de prestatie. Training-uri, seminarii, cursuri saptamanale platite de catre companie