Click aici »

Contabil Sef (expert contabil)

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate
Data introducerii
06-06-2014
Data actualizare
02-12-2015

Descrierea postului

? Controlul eviden?ei contabile generale, ntocmirea balan?elor de verificari lunare ?i a bilan?urilor contabile
? Eviden?a furnizorilor, clien?ilor ?i a decont?rilor bancare
? Eviden?a veniturilor ?i cheltuielilor centrelor de cost ?i profit
? Completarea dosarelor de licita?ii cu documente specifice
? Obtinerea certificatelor fiscale si constatatoare

Cerinte

? Expert contabil
? Experien?? minimum 3 ani
? Utilizarea ?i operarea unui program de contabilitate de actualitate (de preferat SAGA) ?i a pachetului Microsoft Office
? Domiciliul in sectorul 1
? Permis categoria B si autoturism