Click aici »

Contabil / Responsabil financiar

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate
Data introducerii
30-10-2014
Data actualizare
08-11-2014
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Responsabilitati:

- asigura desfasurarea activitatii financiar-contabile in conformitate cu legislatia de specialitate
- raspunde de tinerea corecta si de actualizarea evidentei primare privind activitatea de incasari si plati prin casierie si banca
- asigura raportarea financiara alaturi de managerul de proiect
- realizare, urmarire si actualizare cash flow
- urmareste situatia costurilor lunare pe categori de cheltuieli (salariale, mijloace fixe, asigurari)
- raspunde de exactitatea calculelor din documentele intocmite

Cerinte

- minim 1 an experienta in derularea de proiecte
- minim 1 an experienta in raportarea financiara
- cunostinte avansate operare calculator: Office, Windows si programe specifice postului
- vorbitor de limba engleza nivel mediu
- cunoasterea legislatiei in domeniul financiar-contabil