Click aici »

Contabil junior

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
400 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate
Data introducerii
11-04-2018
Data actualizare
11-04-2018

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Contabil junior pentru introducerea documentelor contabile in program de contabilitate, emitere facturi, NIR-uri, deplasari la Anaf, ITM, Reg. Comertului etc.

Cerinte

Sa aibe dexteritate in utilizarea calculatorului, inteligent, punctual, harnic, daca are studii economice nu necesita experienta.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Program L-V, 09.00-17.00, S-D liber, program de bugetari.