Click aici »

Contabil - Inspector resurse umane

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Resurse umane, Finante/Contabilitate
Data introducerii
05-11-2013
Data actualizare
18-09-2019
Confidential

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 3 intrebari.
Candidatii trebuie sa aiba minimum 3 ani experienta in unul din domeniile: Finante/Contabilitate, Resurse umane
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Evidenta contabila pentru clientii din portofoliu: inregistrare documente primare in SAGA, verificare solduri parteneri, jurnalevanzari/cumparari.

Servicii personal si REVISAL (calcul salarii, intocmire state plata, intocmire documente personal).

Cerinte

- Studii superioare economice - contabilitate sau liceu economic;
- Experienta min. 3 ani, de preferat in firma contabilitate;
- Cunostinte temeinice legislatia muncii si contabila;
- Capacitate de organizare si incadrare in termene limita;
- Persoana ordonata, responsabila, adaptabila, capacitate de analiza, decizii corecte in situatii de stres, abilitati de comunicare;
- Limba engleza - mediu avantaj;
- PC - SAGA, Dante.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- tichete masa
- mediu de lucru adecvat