Click aici »

Contabil evidenta primara restaurant

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate
Data introducerii
31-01-2020
Data actualizare
31-01-2020

Descrierea postului

Restaurant nou ce urmeaza sa se deschida de la 01.03.2020 in zona Romexpo, Sector 1, Bucuresti, cu un meniu creat de chef Florian. Restaurantul va fi pozitionat langa o pista de karting, locatia nu este mare, maxim 200 mp.

Angajarile se fac incepand cu jumatatea lunii februarie. In restaurant cam totul va fi automatizat, spre eficientizarea si usurinta muncii personalului angajat.

Trimiteti CV pe contact.targethr@gmail.com

Cerinte

Responsabilitati:

- preia listele de necesar de la Bar si Bucatarie si transmite comenzile la furnizori sau catre persoana care se ocupa cu aprovizionarea efectiva;
- face receptia fizica si scriptica a marfurilor/materiilor prime sosite de la furnizor;
- introducerea facturilor in sistem, intocmire NIR
- emitere facturi clienti, daca este cazul;
- gestionarea corecta a stocurilor de marfa;
- inchidere zi in softul de restaurant si case de marcat, verificare monetar
- intocmire registru de casa;
- pontaj angajati locatie;
- suport pentru firma de contabilitate prin pregatirea documentelor lunare;
- inventare lunare (bar si bucatarie), zilnice, inopinante, la cerere, inregistarea si prelucrarea lor in softul de gestiune numai cand este cazul;
- alte sarcini plasate de managerul direct.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- studii medii sau superioare;
- experienta in domeniu de minim 6 luni;
- abilitati bune de comunicare, persoana energica si amabila;
- atitudine pozitiva si orientata catre clienti.

Program de lucru: 8 ore/zi.
Salariu oferit: negociabil cu angajatorul la interviul final.

Beneficii specificate de angajator: abonament gratuit la karting; decont transport (ratb, metrou), dupa ora 23 se asigura taxi, 1 masa calda pe zi, echipament de lucru etc.  Angajare cu forme legale, contract pe perioada nedeterminata.