Click aici »

Contabil-Economist

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate
Data introducerii
09-02-2018
Data actualizare
09-02-2018
Confidential
expirat

Descrierea postului

- Introduce datele din documentele preluate in sistemul informatic;
- Verifica corectitudinea datelor din facturile emise catre clienti si primite de la clienti;
- Intocmeste, contabilizeaza si verifica lunar documentele fiscale emise;
- Intocmeste componente ale soldurilor conturilor;
- Inregistreaza si prelucreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor de marfa;
- Raspunde de corectitudinea datelor raportate;
- Raspunde de realizarea calitativa si in termen a lucrarilor;
- Raspunde de realizarea obiectivelor individuale;
- Intocmirea decontului de cheltuieli;
- Verificarea raportului de gestiune;
- Inregistrarea rapoartelor zilnice .

Cerinte

- experienta minim 1 an in domeniul contabilitatii primare;
- studii superioare
- orientare catre rezultat;
- cooperare si spirit de echipa;
- deschidere catre initiativa;
- atentie la detalii;
- abilitati de prioritizare;
- capacitate de analiza si sinteza

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu motivant;
- mediu de lucru profesionist si competitiv
- oportunitati de training si dezvoltare profesionala.