Contabil cu experienta in evidenta contabila completa (contabil sef)

Liceu, Scoala postliceala, Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Bucuresti, Ploiesti, Valenii de Munte Bucuresti Ploiesti Valenii de Munte
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate
Data introducerii
26-10-2016
Data actualizare
28-01-2020

Descrierea postului

- organizeaza, indruma, conduce, controleaza si raspunde de desfasurarea in mod eficient a activitatii financiar-contabile a societatii in conformitate cu dispozitiile legale in vigoare;
- asigura si raspunde de elaborarea balantei de verificare la termenele stabilite de legislatia in vigoare;

Cerinte

- sa posede cunostinte temeinice in ceea ce priveste sistemul organizatoric si financiar-contabil;
- sa posede cunostinte solide in ceea ce priveste legislatia in vigoare privind domeniul financiar-contabil;
- sa probeze o buna cunoastere a conducerii contabilitatii computerizate;
- obiectivitate in aprecierea si analiza situatiilor economice, financiare si sociale, receptivitate, spirit de echipa (sincer, dispus la colaborare);

Oferta (bonusuri, beneficii)

- pachet salarial atractiv, corespunzator implicarii profesesionale;
- bonuri de masa;
- asigurari medicale;
- ambianta de lucru intr-un colectiv linistit.