Click aici »

Contabil autorizat

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Tulcea Tulcea
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate
Data introducerii
24-06-2010
Data actualizare
24-06-2010

Descrierea postului

Evidenta contabila completa conform legislatiei romane in vigoare ;
-Intocmire registre contabile, intocmire declaratii taxe si impozite si depunere administratia financiara ;
-Raportari contabile, balanta lunara si bilant ;
-Calcul stat de salarii, declaratii contributii sociale si relatie ITM ;
-Diverse rapoarte financiare cerute de directorul general.

Cerinte

Contabil autorizat Ceccar

-Cunostinte PC si utilizare program de Contabiliate CIEL
-Minim 4 ani experienta in domeniu ( si import ) si minim 1 an experienta in contabilitatea de productie (gestiune)
-Cunostinte de legislatie financiara romaneasca
-Seriozitate si adaptabilitate.