Click aici »

Contabil(a) / secretar(a)

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Campina Campina
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ, Finante/Contabilitate
Data introducerii
30-01-2014
Data actualizare
30-01-2014

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in unul din domeniile: Constructii/Imobiliare, Finante/Contabilitate, Secretariat/Administrativ
Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Angajam pentru punctul de lucru din Campina, contabil(a)/secretar(a) cu experienta relevanta. Domeniul nostru de activitate este de amenajari/finisaje interioare si exterioare pentru constructii civile si industriale.

Trimiteti CV-ul dvs., pe adresa noastra de email, NU SUNATI!

Persoanele selectate vor fi sunate de noi pentru programarea interviului.

Cerinte

Experienta in domeniul contabil si secretariat/administrativ, cunostinte bune de calculator, limba engleza ; cunostinte de secretariat/administrativ.

Cunoscator program SAGA si REVISAL cu minim 2 ani experienta.
Se da proba de lucru pe aceste programe ! Persoana foarte serioasa, dedicata activitatilor societatii,de preferat cu experienta in domeniul nostru de activitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

1.000,00 ron net