Click aici »

Consultat Software - suport tehnic

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
27-03-2013
Data actualizare
08-12-2013

Descrierea postului

Asigura interfata intre companie si clienti, oferind solutii tehnice acestora legat de produsele si serviciile furnizate; mentine activ fluxul de informatii dintre clienti si reprezentatii companiei (departament vanzari si departament implementare, analiza si dezvoltare software), informatii referitoare la cerintele si solicitarile clientilor sau la produsele si serviciile companiei

Cerinte

Studii superioare finalizate; reprezinta avantaj studiile universitare tehnice, master in baze de date / management de proiect.
Experienta de lucru de preferat de minim 1 an in SQL sau experienta de minim 1,5ani in consultanta software (implementare, prezentare, testare solutii software)
Orientare catre client si intelegerea nevoilor acestuia
Persoana organizata si orientata catre rezultate
Team player
Excelente abilitati de comunicare
Disponibilitate la deplasari ocazionale in tara

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet de bonusuri si beneficii conform performantelor;
Oportunitati deosebite de dezvoltare personala si a carierei in domeniul IT&C;
Mediu de lucru dinamic si profesionist