Click aici »

Consultante de frumusete pentru L’Oreal Luxury

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov, Bucuresti, Timisoara Brasov Bucuresti Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari, Servicii infrumusetare
Data introducerii
24-02-2015
Data actualizare
18-09-2019

Descrierea postului

Descriere job:

Clock Advertising recruteaza CONSULTANTE DE FRUMUSETE pentru brandurile L Oreal Luxury (Lancome, Yves Saint Laurent, Armani, Diesel, Biotherm) cu program full time in magazinele de parfumerie DOUGLAS si SEPHORA din BUCURESTI, BRASOV si TIMISOARA.

Cerinte

- disponibilitate pentru program full-time (orar 12:00- 20:00)
- disponibilitate pentru a lucra in weekend
- personalitate placuta, orientare spre client, orientare catre vanzari
- abilitati de convingere, persuasiune
- experienta in aplicarea machiajului
- adaptabilitate privind munca in echipa
- adaptabilitate la regulile impuse de locatii (uniforma, merchandising, grooming)

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu atractiv + bonus vanzari+ bonusari suplimentare