Click aici »

Consultant vanzari

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Elevi/Studenti
Data introducerii
13-05-2014
Data actualizare
13-05-2014

Descrierea postului

- Activitate adresata in special studentilor de la facultati cu profil in Constructii, Amenajari interioare, Arhitectura (Design interior)
- Promovarea in magazinele de profil a produselor unei companii multinationale, care are ca domeniu de activitate materialele de constructii, in special materialele de finisaj ( gleturi, adezivi, etc.), cresterea notorietatii acestora si impulsionarea / cresterea vanzarilor pe acest segment.
- Consultantul va aborda toti clientii din zona materialelor de finisaje

Cerinte

- Baieti cu varste cuprinse intre 20-35 ani
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Foarte bune abilitati de vanzare
- Cunostinte si studii/ experienta in domeniul materialelor de constructii si de finisaj
- Inclinatii/ afinitati pentru acest segment de activitate ( arhitectura /design interior)
- Aspect fizic placut / carisma;
- Punctualitate, seriozitate, responsabilitate;
- Orientarea spre profit, spirit practic si putere de convingere pentru realizarea obiectivelor de vanzari
- Experienta in vanzari/ consultanta constituie un avantaj
- Disponibilitatea de a lucra in weekend (sambata)

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariul atractiv, format din plata fixa, la care se va adauga un bonus suplimentar pentru atingerea targetului de vanzari impus
- Decont transport lunar
- Program flexibil, se lucreaza de Luni pana Vineri (4 h/zi) si Sambata (6 ore/ zi)
- Posibilitati de promovare