Click aici »

Consultant vanzari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Focsani Focsani
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
25-10-2013
Data actualizare
01-07-2019

Descrierea postului

- Receptioneaza si aseaza marfa pe raft.
- Proceseaza comenzile telefonice sau din platforma e-commerce.
- Factureaza produselor, ambaleaza, eticheteaza si expediaza catre clientul destinatar prin curierat rapid.
- Coletele expediate se monitorizeaza si se stocheaza in arhiva.

Pentru mai multe detalii despre produsele societatii accesati site-ul nostru oficial www.dotarisaloane.ro

Cerinte

- Posesor permis conducere categoria B.
- Cunostinte PC nivel avansat (Word, Excel, corel sau photoshop, etc.).
- Bun orator, capabil sa dezvolte discutii folosind cuvinte si expresii captivante, fara a plictisi clientul.