Click aici »

Consultant Vanzari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Oradea Oradea
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
31-10-2016
Data actualizare
31-10-2016

Descrierea postului

Candidatul ideal
- Studii medii si cunostinte de operare PC si Microsoft Office;
- Limba engleza la nivel mediu constituie avantaj;
- Persoana cu abilitati foarte bune de comunicare;
- Capacitate de planificare si organizare a activitatii;
- Capacitate de lucru in termene limita;
- Capacitate de acumulare a informatiilor si orientare spre client;
- Dorinta de auto-dezvoltare si perfectionare permanenta;
- Spirit de inovatie, orientare spre actiune eficienta, initiative, productivitate.

Cerinte

Responsabilitati
- Activitati de promovare a produselor companiei;
- Asigura consultanta de specialitate pentru sprijinirea clientilor in alegerea produselor;
- Asigura accesibilitatea produselor pentru client;
- Se ingrijeste de aspectul magazinului;
- Receptioneaza marfurile conform facturii/avizelor si sesizeaza diferentele constatate;
- Verifica periodic stocurile din magazin si raspunde pentru buna lor gestionare;
- Mentine si dezvolta portofoliul de clienti.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii
- Mediu de lucru in continua dezvoltare;
- Suport in activitatea desfasurata;
- Instrumente necesare desfasurarii activitatii;
- Pachet salarial atractiv.

Despre companie
Clientul nostru este unul din principalii comercianti/distribuitori de papetarie, birotica si articole de curatenie.