Click aici »

Consultant vanzari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
300 EUR
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
05-04-2016
Data actualizare
05-04-2016

Descrierea postului

Cautam pentru clientul nostru, importanta firma de distributie la nivel national, Agent Vanzari cu atitudine proactiva!

Cerinte

Esti candidatul potrivit daca si numai daca:
? Iti place sa vinzi, sa negociezi si esti orientat catre rezultate (adica catre bani)
? Vrei sa castigi dar intelegi ca sumele castigate de tine sunt direct proportionale cu sumele pe care le incaseaza compania
? Iti place sa conduci si nu ai o problema ca vei fi plecat de acasa cate 3-4 zile pe saptamana
? Stii sa intri pe geam daca ti s-a inchis o usa, nu te dai batut usor
? Nu esti sensibil si/sau orgolios in discutiile cu diverse categorii de clienti
? Inveti repede lucruri noi si esti dispus sa inveti pentru a te dezvolta profesional si personal

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu de baza:1200 lei in mana + comisioane din vanzarile realizate, masina, laptop, training.