Click aici »

Consultant vanzari

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
18-08-2015
Data actualizare
29-10-2015

Descrierea postului

Activitatea principala a firmei este import si vanzare en gros si en detail a unor scule de mana profesionale, instrumente auto, utilaje garaj, piese auto si accesorii.

Organizarea si planificarea unei agende zilnice pe baza discutiilor avute cu clientii la telefon sau prin mail

Rezolvarea rapida a situatiior neprevazute ce intervin zilnic

Cerinte

Experienta in vanzari

Cunostinte in domeniul sculelor auto, masinilor

Detinator de limbaj tehnic

Inregistrarea tuturor comenzilor primite si emiterea facturilor

Pregatirea pentru expediere a documentelor procesate/eliberate

Preluarea apelurilor telefonice
Dinamic si receptiv

Abilitati de comunicare eficiente

Seriozitate, perseverenta

Capacitate de lucru independent

Capacitate de organizare a propriei activitat

Introducerea anumitor operatiuni in baza de date

Rezistenta la stres

Permis de conducere cat. B

Cunostinte de limba Rusa sau Engleza constituie un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu in functie de aptitudini se va discuta in cadrul interviului

Mediu de lucru placut

Plata salariilor la timp

Contract de munca