Click aici »

Consultant vanzari

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Elevi/Studenti
Data introducerii
08-08-2014
Data actualizare
00-00-0000

Descrierea postului

Baiat disponibil pentru job part time, permanent. Se lucreaz? 3 zile/ s?pt?mn? (V-D), 9h/zi.
Responsabilitati principale:

- Realizarea obiectivelor de vanzari lunare
- Oferirea informatiilor despre produsele companiei
- Verificarea n mod constant a stocurilor din loca?ie ?i asigurarea c? se men?in standardele de mercantizare.

Cerinte

Abilit??i de comunicare ?i de vnzare
Aspect pl?cut
Disponibilitate de a lucra n weekend
Dorin?a de a lucra ntr-o echip? selectiv?, recunoscut? la nivel interna?ional
Experien?a n domeniu similar (minim 6 luni)
Punctualitate ?i flexibilitate
Proactivitate, dinamism ?i spirit de initiativ?
Orientarea spre profit, spirit practic ?i putere de convingere pentru realizarea obiectivelor de vanzari
Cuno?tinte de baz? Microsoft Office (Word, excel) ?i computer cu conexiune la Internet.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferta este compus? din salariul fix la care se adaug? bonusul calitativ ?i bonusul cantitativ.