Click aici »

Consultant vanzari si comunicare

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Bucuresti, Cluj-Napoca, Iasi, Timisoara, Tirgu-Mures Bucuresti Cluj-Napoca Iasi Timisoara Tirgu-Mures
Domeniile ofertei
Vanzari, Publicitate/PR, Media/Cultura/Publicatii
Data introducerii
26-11-2018
Data actualizare
26-11-2018

Descrierea postului

- Contactare telefonica de firme medicale si transmiterea ofertei de servicii publicitare a editurii
- Contactarea de medici emeriti si propunerea de a scrie articole in revistele medicale
- Contactarea de specialisti ITC si propunerea de a scrie in revista de profil

Cerinte

Bun comunicator, ordonat, persuasiv, perseverent.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu, comision, decont cheltuieli deplasare la conferinte medicale