Click aici »

Consultant vanzari si comunicare

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
22-04-2017
Data actualizare
22-04-2017

Descrierea postului

Gestionarea unui portofoliu de clienti ai editurii, transmiterea programului editorial al revistelor editurii, identificarea necesitatilor clientului si compunerea ofertei de servicii ale editurii functie de acestea, intalniri cu clientii la sediul acestora sau la reuniuni medicale de amploare, in Bucuresti si in tara, incheierea de contracte de servicii de publicitate, urmarirea executarii prevederilor acestora cu sprijinul departamentelor din cadrul firmei.

Cerinte

comunicativitate, coerenta, mobilitate, perseverenta, persuasiune, mod de lucru organizat, spirit inventiv si creativ

Oferta (bonusuri, beneficii)

salariu + comision, decont delegatii, posibilitatea de promovare, de realizare profesionala si manageriala