Click aici »

Consultant vanzari prin telefon (telesales)

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Vanzari, Marketing
Data introducerii
09-05-2017
Data actualizare
12-09-2018

Descrierea postului

- contactarea clientilor potentiali si prezentarea ofertelor;
- prospectarea pietei si gasirea de noi clienti;
- actualizarea continua a bazei de date;
- locul de munca nu presupune deplasari in teritoriu, activitatea se desfasoara exclusiv la birourile companiei din IASI.

Cerinte

- foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- bune abilitati de a lucra atat individual, cat si in echipa;
- buna organizare si atentie la detalii;
- cunostinte operare PC;
- abilitati de persuasiune;
- experienta pe un post similar reprezinta un avantaj (vanzare directa prin -
telefon, asistenta la vanzare);
- abilitati de ascultare activa si interrelationare;
- Domiciliul stabil in IASI - posturile sunt valabile doar pentru birourile din IASI.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- se vor prezenta in urma interviului.