Click aici »

Consultant vanzari piese masini si utilaje agricole

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Ilfov Ilfov
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
23-01-2018
Data actualizare
23-01-2018

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Mentine relatia cu clientii existenti si atrage clienti noi;
Mentine relatia cu furnizorii externi prin email, telefonic;
Identifica piesele cerute de clienti, preia comenzile si cauta oferta cea mai buna privind calitate/pret;
Intocmeste, supune aprobarii si lanseaza comanda de piese;
Urmareste comanda pana la livrarea catre client;
Identifica utilajele si piesele aferente in programe virtuale pe PC.

Cerinte

Experienta relevanta intr-un mediu competitiv;
Capacitate de organizare si planificare;
Persoana dinamica;
Pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres;
Cunostinte bune de operare calculator, internet, magazine online;
Aptitudini de comunicare verbala si scrisa in limba engleza;
Bune abilitati de comunicare si interrelationare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferta se discuta in cadrul interviului.