Click aici »

Consultant vanzari magazin online

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Focsani Focsani
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
05-11-2013
Data actualizare
13-03-2019

Descrierea postului

Diart Professional angajeaza personal FULL-Time pentru postul de Consultant vanzari magazin on-line.
- Fotografiaza, editeaza si posteaza produse noi.
- Se documenteaza si verifica produsele ce urmeaza a fi promovate.
- Posteaza si promoveaza produsele companiei
- Monitorizeaza constant diverse surse de informatii: pagini web, presa si reviste de specialitate;
- Preia comenzile telefonic.
- Receptioneaza, ambaleaza si expediaza comenzile.
- Inventariaza si aseaza marfa pe rafturi.
- Transfera marfa de la o gestiune la alta.
Mai multe detalii despre activitatea firmei gasiti pe site-ul: www.dotarisaloane.ro

Cerinte

- Cunostinte foarte bune de gramatica si ortografie;
- Realizarea fluenta a articolelor;
- Cunoasterea limbii engleze nivel incepator;
- Initiativa;
- Seriozitate;
- Cunostinte bune de utilizare PC - programe de baza (Word, Excel, etc)
- Permisul de conducere categ B OBLIGATORIU