Click aici »

Consultant vanzari (limba engleza)

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
300 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Marketing
Data introducerii
16-07-2015
Data actualizare
16-07-2015
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Contactarea telefonica a clientilor si potentialilor clienti in vederea promovarii si vanzarii produselor si serviciilor companiei.
Intocmirea diverselor situatii si rapoarte de activitate.
Atragerea, retentia si managerierea portofoliului de clienti.

Cerinte

Experienta in domeniu: marketing, vanzari; constituie avantaj; - abilitati de comunicare, perseverenta, limba engleza nivel avansat, scris si vorbit.

- Limba engleza nivel avansat, scris si vorbit ? obligatoriu;
- Persoana comunicativa, activa, dinamica;
- Cunostinte operare calculator ( MS Windows, MS Office, Internet Explorer ? nivel mediu)
- Foarte bune abilit??i de vânzare ?i negociere;
- Foarte bune abilit??i de ascultare;
- Orientare catre client si cursivitate in exprimarea verbala;
- Dorinta de a incepe si continua o cariera in domeniul vanzarilor;
- Bune abilitati de comunicare si prezentare a informatiei;
- Abilitati de comunicare si persuasiune in comunicarea telefonica;
- Atitudine pozitiva, invatare rapida;
- Spirit de echipa si auto-motivare;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix, bonus din vanzari, asigurare medicala;
Acordare training de specialitate;
Atmosfera placuta de lucru in cadrul unei echipe dinamince, experimentate si tinere;
Sanse reale de promovare intr-o companie multinationala;
Teambuilding-uri periodice, concursuri motiva?ionale ?i activit??i împreun? cu echipa;
Desfasurarea activitatii intr-o echipa tanara si profesionista, intr-o locatie cu cele mai bune dotari.