Click aici »

Consultant turism

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Vanzari, Turism/Hoteluri
Data introducerii
19-11-2014
Data actualizare
19-11-2014
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 4 intrebari.

Descrierea postului

Pregatirea ofertei si a pachetelor turistice la solicitarea clientilor (calcul tarife, oferte speciale);
Prospectarea pietei de profil in vederea optimizarii continue a serviciilor, avand ca scop final realizarea obiectivelor asumate;
Responsabilitate asupra consecventei informatiilor din site si din cataloagele de prezentare;
Responsabilitate in prezentarea corecta a informatiilor catre client;

Cerinte

Experienta de minim 2ani in domeniu;
Capacitate de lucru in conditii de stres;
Cunostinte operare calculator (Word, Excel, Adobe, navigare Internet si sisteme specifice domeniului);
Aptitudini pentru lucrul in echipa;
Perseverenta, capacitate de lucru sistematic;
Creativitate, originalitate, imaginatie si inovatie;
Excelente abilitati de comunicare, competente de negociere;
Atentie la detalii si acuratete in exprimare;
Disponibilitate si dorinta de a calatori.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Mediu de munca placut, dinamic si motivant;
Pachet salarial atractiv;
Posibilitatea de a face trip-inspection in destinatiile promovate.