Click aici »

Consultant tehnic - programator C#,.NET

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Management/Consultanta, IT Software, Finante/Contabilitate
Data introducerii
23-05-2011
Data actualizare
23-05-2011

Descrierea postului

? Analiza, din punct de vedere tehnic, a proiectelor de implementare ERP si a necesitatilor clientului;
? Programarea in mediu similar C#;
? Proiectare si executie structuri noi de date;
? Implementare software ERP in organizatiile clientilor;
? Instalare si configurare ERP in concordanta cu nevoile clientilor,
? Acordare de servicii suport/mentenanta clientilor.

Cerinte

? Studii superioare - informatica;
? Foarte bune cunostinte de programare in limbaj C# pentru .NET;
? Experienta in lucrul cu ERPuri;
? Cunoasterea SQL constituie avantaj;
? Cunoasterea unor aplicatii si concepte economice constituie avantaj (eventual studii economice)
? Constituie de asemenea avantaje: disponibilitatea pentru deplasari; detinerea permisului categoria B.
? Meticulos, spirit didactic, persoana cu initiativa, bun organizator, orientare spre client.

Oferta (bonusuri, beneficii)

? Posibilitati de dezvoltare profesionala;
? Pachet de beneficii motivant;
? Posibilitatea de lucru intr-o echipa dinamica.