Click aici »

Consultant SAP

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
26-07-2017
Data actualizare
26-07-2017
Confidential
expirat

Descrierea postului

Vei face parte din echipa interna de consultanti SAP functionali si tehnici. Responsabilitatile tale vor include preluarea incidentelor si cererilor de modificare pe modulele care iti sunt alocate, discutia si analiza directa cu utilizatorii interni SAP precum si urmarirea anumitor job-uri si interfete cu alte aplicatii, din perspectiva sistemului SAP.

Cerinte

Cunostinte tehnice:
- Obligatorii: minim 3 ani experienta cu SAP IS-U
- Bune de avut: cunostinte de modificare formulare (PW), cunostinte ABAP
Soft skills:
- Capacitate de analiza a cerintelor de business si transpunerea lor in modificari de aplicatie
- Relationare buna cu utilizatorii SAP in repararea incidentelor si rezolvarea cererilor
- Abilitati bune de estimari de efort asupra propriilor modificari

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Conditii salariale atractive
- Contract de munca pe perioada nedeterminta
- Plan de cariera (profesional, academic si financiar)
- Asigurare medicala privata
- Traininguri si certificari
- Traininguri pe competente lingvistice: Franceza, Engleza
- Tichete de masa
- Un mediu de lucru prietenos si profesional
- Infrastructura profesionala.