Click aici »

Consultant Programator ERP

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
07-04-2009
Data actualizare
07-04-2009

Descrierea postului

? Analiza, din punct de vedere tehnic, a proiectelor de implementare ERP si a necesitatilor clientului;
? Programare in mediu similar VB;
? Proiectare si executie structuri noi de date;
? Implementare software ERP in organizatiile clientilor;
? Instalare si configurare ERP in concordanta cu nevoile clientilor,
? Acordare de servicii support/mentenanta clientilor.

Cerinte

? Studii superioare;
? Experienta constituie un avantaj, dar nu este obligatorie;
? Cunostinte de programare in VB;
? Familiarizat cu limbajul SQL;
? Cunoasterea LINUX OS poate constitui un avantaj;
? Meticulos, spirit didactic, persoana cu initiativa, bun organizator, orientare spre client;
? Disponibilitate pentru deplasari;
? Permis de conducere categoria B.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se ofera salariu atractiv, posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o echipa tanara si entuziasta.